Lr Araba Alma Şartları

LR Araç Konsepti

Araçı almak için ilk etapta bir LR üyesi olmanız gerekmektedir.

LR üyesi olduktan sonra sizden ilk istenilen 3 ay boyunca ekibiniz ile birlikte 12.000 pw (puan) yapmanızdır. Bu kalifikasyonu koruduğunuzda ünvanınız Junıor Takım Lideridir. 2017 yılına özel bir konsept ile Junıor Takım Lideri olduğunuzda Mercedes A180 aracını alma hakkını kazanmış oluyorsunuz.  Ancak 12.000 pw’ye hemen ulaşmak mümkün değildir. İlk etapta sağlam bir ekibiniz olmalı, tabi ki bu sizin LR’a ne kadar çok üye toplayacağınıza ve topladığınız üyelerin de altında ne kadar üye yapacağına bağlıdır.

İlk etapta işinizi ekibinizdeki kişilere öğretmektir. Lr’ın hızlı başlangıç ödülü olan saati iş ortaklarınıza nasıl kazandıracağınızı öğretmek ile başlamalısınız. Bir sonraki hedef ise 4.000 pw ile Junior Maneger olmaktır ve bu sizin için LR’da ilk adımınız oluyor. Daha sonrasında siz üyelerinize işlerini geliştirmeyi ve kendi ekiplerini kurmayı öğrettikçe  pwleriniz çoğalmaya başlar ve hem pirim kazanmaya, hem de araç konseptinden araç almaya da hak kazanacaksınız.

Şimdiki sorunuzu duyar gibiyim J

Araç bizim oluyor mu? HAYIR olmuyor.

Şirketimiz aracı sizin kullanımınıza tahsis ediyor ama bunun yanında hiçbir masraftan kaçınmadan trafik sigortası , kaskosu , bakımı, hasar bedeli v.s. masraflarını karşılıyor.

Siz elinizi cebinize atmıyorsunuz, sadece aracın yakıtını koyarak işinizi ve ekibinizi geliştirmeye devam ediyorsunuz. Bunun yanı sıra eğitimleri ve sizi özel hissettirecek süprizleri de cabasıdır. LR’da kazanmanın sınırını kendiniz belirlersiniz.

Ne kadar çalışırsanız o kadar kazanırsınız.

SİZ MESAİ’YE DEĞİL mesai size uyar….

Sevgiyle Kalın,

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir